Franklin Templeton oficjalnym sponsorem Biegu Na Szczyt Rondo 1

Published: Wed, 02/28/2024 - 09:16

Franklin Templeton, światowy lider w zarządzaniu aktywami, został oficjalnym sponsorem XII Biegu Na Szczyt Rondo 1 w Warszawie, sportowo-charytatywnego wydarzenia, które odbędzie się 16 marca.

Franklin Templeton to jedna z największych organizacji zarządzających aktywami na świecie. Firma obsługuje miliony klientów z ponad 150 krajów i od ponad 75 lat pomaga im realizować cele finansowe. Warszawskie biuro Franklin Templeton znajduje się w biurowcu Rondo 1.

Cieszymy się ogromnie, że po raz pierwszy najemca Rondo 1 zostaje oficjalnym sponsorem organizowanej w naszym budynku imprezy sportowej. Każdego roku aktywizujemy coraz większą grupę osób na co dzień pracujących w Rondo 1 i zapraszamy ich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Nasz Bieg na Szczyt Rondo 1 to również fantastyczna platforma do komunikacji marki, a przy okazji możliwość zaproszenia pracowników czy klientów do wspólnego przeżywania sportowych emocji. Jesteśmy przekonani, że za przykładem Franklin Templeton Investments Poland sp. z o.o. pójdą w kolejnych latach również inne firmy.

Bożena Jurek, Senior Portfolio Manager w Cushman & Wakefield Polska

Zaplanowana na 16 marca dwunasta edycja Biegu Na Szczyt Rondo 1 łączy elementy wydarzenia sportowego z charytatywnym. Na starcie zawodów stanie światowa czołówka biegaczy po schodach, walczących o cenne punkty do rankingu Towerrunning World Association. Szalenie istotny jest też charytatywny wymiar wydarzenia. Bieg Na Szczyt Rondo 1 od początku swojego istnienia wspiera Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce, przekazując na rzecz Wioski SOS w Kraśniku przychód z opłat startowych, wpłacanych przez uczestników biegu. Zebrana w ten sposób łączna kwota przekroczyła już poziom 300 tysięcy złotych.

Zawody towerrunningu to nie tylko wyzwanie i forma sprawdzenia się w rywalizacji sportowej, ale też pomoc potrzebującym dzieciom z Wiosek Dziecięcych, a dla nas możliwość wsparcia słusznego celu.

Borno Janekovic, Prezes Franklin Templeton w Polsce

Więcej informacji o Biegu Na Szczyt Rondo 1 można znaleźć pod adresem www.biegnaszczyt.pl. Oficjalna strona internetowa Franklin Templeton: www.franklintempleton.pl 

Print Friendly and PDF
Scroll to top